Kariéra

Firma VODAK Humpolec, s.r.o.
Pražská 544, 396 01 Humpolec

Aktuálně sháníme do našeho kolektivu:

pro pracoviště v Humpolci
pracovníka na pozici:

- PROJEKTANT

pro pracoviště v Kamenici nad Lipou

- ASISTENT/KA VEDOUCÍHO STŘEDISKA

Náplň práce:
Celková podpora provozu pobočky. Administrativa spojená s personální a ekonomickou činností, hospodaření se skladovými zásobami. Komunikace s ekonomickým úsekem společnosti, evidence, zpracování a zasílání podkladů. )
Požadujeme:
znalost práce na PC (MS Office), spolehlivost, pracovní flexibilitu, dobré vyjadřovací schopnosti
Nabízíme:
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení

- PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODŮ A KANALIZACE
montáž, demontáž vodovodního potrubí, přípojek a vodoměrů, uzavírání trubní sítě z hlediska poruchy, tlakové zkoušky těsnosti vodovodního potrubí, čištění a údržbu vodojemů, pravidelná kontrola a údržba vodovodní sítě a ostatní vodohospodářských objektů a zařízení
Požadujeme:
střední odborné vzdělání s výučním listem (obor instalatér výhodou)
manuální zručnost
komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
schopnost práce v týmu
řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
zaměstnanecké benefity
 Zjistit více

stavební technik projektant